شرکت آسمانه سازه به منظور حضور شایسته در صنعت اسکلت فلزی کشور سعی نموده است با محدود کردن محصولات خود بیشتر به جنبه تخصصی و ساخت بهینه بپردازد. با در نظر گرفتن این رویکرد این مجموعه امروزه با توانایی متخصصین خود توانسته جایگاه ارزشمندی به دست آورد که نتیجه آن در رزومه شرکت کاملا مشهود است. با اجرای اصول بهینه‌سازی ما توانسته‌ایم هزینه اولیه راه‌اندازی پروژه کارفرما را قریب به ۳۰ درصد پایین‌تر آورده و به عبارتی سازه یا سوله ارزان تر شود.

زمینه فعالیت:

سوله

سوله‌های ساخته شده در این مجموعه از نوع خرپایی تک و دوبل می‌باشد که قابلیت اجرای طرح‌های متنوع به دلخواه مشتری را دارا می‌باشند. به طور مثال در تصویر زیر یکی از نمونه کارهای اجرا شده از مجموعه ما ارائه شده است، که در توضیح آن می‌توان گفت دهانه این سوله ۳۶ متر می‌باشد طول آن ۱۹۰ متر و ارتفاع دیواره ۶ متر و ارتفاع تاج آن ۱۲ متر

برای کسب اطلاعات توضیحی بیشتر لطفا اینجا را کلیک کنید.

سوله ارزان

جرثقیل

با توجه به اینکه هر سازه‌ای بسته به نوع کاربریش جرثقیل مناسبی می‌خواهد، طراحان ما با در نظر گرفتن این موضوع اقدام به طراحی و ساخت جرثقیل می‌کنند. تصویر ارائه شده در زیر یکی از نمونه کارهای جرثقیل دروازه‌ای می‌باشد که دهانه آن ۱۷ متر و ارتفاع ۷ متر و ظرفیت ده تن می‌باشد.

برای دریافت توضیحات بیشتر در این زمینه لطفا اینجا را کلیک بفرمایید.

با توجه به نیاز روز افزون کشور به ساخت بهینه ما توانستیه ایم کاملا به این مهم دست یابیم.